Hakkımızda

Hakkımızda

    Dev araç filosu içerisinden kişisel tercihlerinize göre ya da amacınıza uygun bir aracı kiralayabilir, Türkiye'nin her noktasına herhangi bir prosedür ile uğraşmadan gitme şansını elde edebilirsiniz. Günümüzde artık araç kiralama hizmetleri yoğun bir talep almaktadır. Kasko ya da sigorta ile birlikte bunun gibi birçok farklı prosedürü tamamlayan araç kiralama firmaları sayesinde güven içerisinde teslim aldığınız aracı keyifle kiraladığınız süre boyunca kullanma şansını elde edebilirsiniz. Üstelik 7/24 yol yardımı ve lastik değişimi gibi destekler bünyesinde her nerede olursanız olun yaşayabileceğiniz bir problem karşısında hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz. Farklı beklenti ve ihtiyaçları karşılayacak olan birbirinden farklı araç türleri sıfır kilometre kapsamında farklı zamanlar çerçevesinde kiralama fırsatı edilebilir.
 
 Tüm Farklı İşlerinizi Kolayca Yapabilirsiniz
 
     İster bir tatil adına ya da gerçekleştirmek istediğiniz işleriniz için güven içerisinde bir araç kiralayabilir ve üstelik aracı arzu ettiğiniz farklı bir yerde teslim alma şansına da bulabilirsiniz. Manuel ya da otomatik araç fırsatları kapsamında benzinli veya dizel seçenekler altında sıfır kilometre araçları kiralama fırsatını yakalayarak, ülkenin her köşesine kiralama süresi boyunca keyfinize göre gidebilirsiniz. Üstelik araç kiralama fırsatı bünyesinde size düşecek olan tek şey araca benzin koymaktır. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu Bursa araç kiralama bünyesinde, arzu ettiğiniz bütün farklı araç türleri arasından ister bireysel olarak ya da şirket adına araçlar kiralayabilir ve üstelik bunları çok uygun fiyatları kapsamında gerçekleştirebilir.
 
 Bütün Prosedürleri Tamamlanmış Temiz Araçlar
 
     Kasko ya da sigorta ve buna göre farklı poliçeler bünyesinde hiçbir belge ile uğraşmadan tek yapmanız gereken kiralamak istediğiniz aracı anahtar teslim olarak keyfinize bakmaktır. Gün geçtikçe daha fazla talep almaya başlayan kiralama hizmetleri sayesinde özellikle şirketler büyük bir avantaja sahip olarak işlerini günlük olarak güven içerisinde ve daha hızlı bir şekilde tamamlarken, bireysel olarak da yapılacak olan farklı İşler adına ya da kişisel tatil keyfi içinde oldukça fazla bir biçimde tercih edilmektedir. Herhangi bir prosedür ile uğraşmadan sadece anahtar teslim fırsatı ile Türkiye'nin her köşesine rahatça gidebilir ve son model sıfır kilometre araçları kullanma keyfini elde edebilirsiniz.
 

Anthony Marshal

C.E.O. & Co-Founder